habibsite
   Nawigacja
Strona Główna
Linki
Kontakt
Galeria
Szukaj
   Przebudzenie Ziemi
Artykuły
Bohaterowie
NPC
Przygody
Miejsca
Drużyny/Organizacje
Legendy
Przedmioty
Zasady
Podsumowania
Dodatki

   Dzikie Pola
Panowie Szlachta
Kampania
   Stara Kampania PZ
Dawni Bohaterowie
Dawni NPC
Dawne Przygody
Dawne Przedmioty
   Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych użytkowników: 5
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: Sethariel
Koniec

Koniec kampanii zawsze jest szczególny. Zmusza do lekkiej refleksji, spojrzenia wstecz i zastanowienia się jak to wszystko przebiegało. I tak sobie myślę, że całkiem zgrabnie. Przeszliśmy na nową, trzecią edycję, gdzie doszlifowano zasady, pozmieniano niekiedy radykalnie, jak chociażby system walki przeniesiony na heksy... z którego nie korzystaliśmy.

Przez półtora roku, od 14 marca 2009 do 16 września 2010 roku rozegraliśmy 40 sesji, a w tym 33 przygody. Gralismy średnio dwa razy na miesiąc. W ciągu tych 40 sesji powstała drużyna, która walczyła z kultem oddającym cześć Horrorom, które stworzyły plugawą Księgę Łusek. Kult ten próbował zebrać wszystkie Łuski razem z czterema Głównymi Łuskami na czele, i wszystko wskazuje na to, że mu się udało. Bohaterowie przez ten czas osiągnęli Trzeci Krąg i stanęli na progu Kręgu Czwartego.

Prócz tego bohaterowie mieli swoje własne cele.
Abu Hamza miał za cel odnalezienie swego wujka Jashy, po którym pozostał mu tylko dziennik.
Balltram miał dziwny tatuaż na szyi, który, jak się okazało, powiązany był z Księgą Łusek.
Kha'draz chce odszukać dziedzictwo swego ludu Vorstów, do którego prowadzi go Dysk Pamięci z dwunastoma Pasjami i wyznaczony kierunek - Góry Karalskpur.
Serafin posiadł kamienicę czynszową w Travarze i prowadzi swój własny sklep alchemiczny.

Następnie, porozpoczynano wiele wątków, jak chociażby spotkania z kilkoma Horrorami, np. Kryształowym Bytem z Ustrektu czy Yoie w pewnej wiosce na południe od Travaru. Rozpoczęte zostały poszukiwania kilku starożytnych przedmiotów jak Kielich Wiecznego Życia połączony z królami Kara Fahd.

Działo się wiele, lepiej lub gorzej, ale zawsze jednak chciało się grać dalej i patrzeć jak to wszystko się ułoży. Teraz, zapewne na dniach, będę rozpoczynał nową kampanię, ciąg dalszy przygód powstającej przez półtora roku drużyny, którą połączyły zbieżne cele i los pod postacią Mistrza Gry. Mam nadzieję zastosować w końcu plansze heksowe, które ułatwią i urozmaicą zarazem rozgrywkę. Co do dalszych przygód, to wszystko miałem już zaplanowane w momencie, gdy startowałem kampanię dotyczącą Księgi Łusek. Nowa kampania będzie się nazywała... a zresztą, nie powiem. Niech będzie to tajemnicą dla moich graczy. Przynajmniej do czasu, gdy dowiedzą się o czym będzie ta kampania. Swoją szosą, trzecią kampanię też mam już w głowie, czwartą też. ;-)

__________________________________________________________________________


Teraz trochę o tym, co pozmieniało się na stronie.
Tutaj najwięcej się zmieniło i będzie zmieniać w ciągu najbliższych tygodni. Opisy miejsc zamieściłem po to, by moi gracze mieli do nich szybki wgląd, podobnie jak ja. Bardzo przyda mi się to na nadchodzących sesjach, mam nadzieję.

Dodałem również kalendarium działań drużyny wraz z kilkoma najważniejszymi wydarzeniami jakie zaszły w Barsawii. Do tego fabularyzowany opis trzech kolejnych przygód.
15. Kryminalne zagadki Wielkiego Targu
16. Ukąszenie
17. Wiele twarzy Wrishora Miedzianego Kostura

W międzyczasie też na stronie pojawiły się imaginacje bohaterów, mojego autorstwa. Miniaturki znajdują się na podstronie Bohaterowie. Poniżej grafiki w większym formacie.


Abu Hamza


Balltram


Kha'draz
Tutaj kolorowa wersja.


SerafinTo chyba wszystko.
Do następnego. I oby nowa kampania była lepsza od poprzedniej.
   Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
   Ostatnie Artykuły
56. Spadliśmy do gro...
55. Zostaliśmy podsz...
54. Obarczono nas br...
Sesja 19.06.2019
Sesja 31.05.2019
   Odnośniki
Earthdawn Ajfla
Earthdawn Blog
Earthdawn Owcy
Earthdawn.com.pl
Kosmit Paczy
Wichry Vivane
   Licznik 19012010
free counters
Liczniki na stonę

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie