habibsite
   Nawigacja
Strona Główna
Linki
Kontakt
Galeria
Szukaj
   Przebudzenie Ziemi
Artykuły
Bohaterowie
NPC
Przygody
Miejsca
Drużyny/Organizacje
Legendy
Przedmioty
Zasady
Podsumowania
Dodatki

   Dzikie Pola
Panowie Szlachta
Kampania
   Stara Kampania PZ
Dawni Bohaterowie
Dawni NPC
Dawne Przygody
Dawne Przedmioty
   Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych użytkowników: 5
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: Sethariel
Od trzech lat to piszę

Od trzech lat to piszę

Ileż to już lat minęło odkąd poprowadziłem pierwszą sesję w najnowszej kampanii Earthdawna? Nieco ponad trzy. Jakby się tak zastanowić to od tego momentu minął szmat czasu. Przez ten czas poprowadziłem ponad siedemdziesiąt sesji, które złożyły się na niemalże sześćdziesiąt przygód. Też sporo. Z początku grywaliśmy w miarę regularnie, przynajmniej dwa razy w miesiącu, później już było gorzej.

Ale od początku. Najpierw jeden z graczy postanowił w końcu przywdziać smoking i powiedzieć sakramentalne tak. Próbowaliśmy go nakłonić do tego, aby nie popełniał tak poważnego błędu w swoim życiu, nie udało się. Ciągle jednak z nim graliśmy, mimo że mieszkał już dwieście kilometrów dalej w Warszawie. Czasem była to sesja przez skajpaja, czasem przez telefon. No cóż, nie zdało to egzaminu. Częściej jednak przyjeżdżał z żoną na weekend i mogliśmy zagrać, to jednak zmieniło się odkąd dowiedział się, że będzie miał potomka. Wtedy to już zupełnie przestaliśmy z nim grać. Nie miał na nic czasu.

Ale nie o tym chciałem pisać. W obecnej chwili prowadzę już trzecią kampanię dla tych samych postaci. Pierwsza kampania kręcąca się wokół dorastania bohaterów, stawania się adeptami i borykaniem się z problemami powstałymi na skutek działania wielu potężnych grup z Barsawii próbujących zebrać wszystkie karty Księgi Łusek. Poznali ważne osobistości Barsawii, zakochiwali się, tracili i zyskiwali przyjaciół. Poznawali świat.

O następnych dwóch nie będę pisał, gdyż jeszcze ich nie opisałem szczegółowo. W każdym bądź razie bohaterowie rozwinęli się i dojrzali na przestrzeni kolejnych przygód. Sporo czasu i zdrowia poświęciłem na spisywanie przygód bohaterów. Zazwyczaj po sesji siadam przed komputerem i spisuję przynajmniej pokrótce o czym była przygoda i co się wydarzyło. Czasem jednak zdarzało mi się napisać tylko dwa zdania i później na ich podstawie musiałem opisać niekrótką przygodę. A pamięć już nie ta, co za młodu.

No i właśnie. Skończyłem. Udało się. W końcu spisałem wszystkie przygody z pierwszej kampanii. Jeszcze pół roku temu miałem ambitne planu uczynić to do końca 2011 roku. Na planach się skończyło. Miesiąc czy dwa temu postanowiłem wykonać ten plan do wakacji. Jak widać udało mi się wcześniej z czego jestem zadowolony. Może do końca tego roku spiszę całą kampanię "Owoc Pasji"? Kto wie.

Zapraszam do czytania:
Przygody
   Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
   Ostatnie Artykuły
56. Spadliśmy do gro...
55. Zostaliśmy podsz...
54. Obarczono nas br...
Sesja 19.06.2019
Sesja 31.05.2019
   Odnośniki
Earthdawn Ajfla
Earthdawn Blog
Earthdawn Owcy
Earthdawn.com.pl
Kosmit Paczy
Wichry Vivane
   Licznik 19012010
free counters
Liczniki na stonę

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie