habibsite
   Nawigacja
Strona Główna
Linki
Kontakt
Galeria
Szukaj
   Przebudzenie Ziemi
Artykuły
Bohaterowie
NPC
Przygody
Miejsca
Drużyny/Organizacje
Legendy
Przedmioty
Zasady
Podsumowania
Dodatki

   Dzikie Pola
Panowie Szlachta
Kampania
   Stara Kampania PZ
Dawni Bohaterowie
Dawni NPC
Dawne Przygody
Dawne Przedmioty
   Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych użytkowników: 5
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: Sethariel
Hulk Hogan
HULK HOGAN


Troll, Czarodziej VIII Kręgu
W 1500 ma około 55 lat

Elf Tarkidiusz przeczesał z pietyzmem swoje włosy i zjadł sałatkę. Spojrzał na Balltrama i przewiercił go wzrokiem. W końcu rzekł "widzisz, drogi uczniu, chciałbym abyś zaniósł ten list mojemu przyjacielowi trollowi Hulkowi Hoganowi, Czarodziejowi z VII Kręgu, który zamieszkuje miasto Nikodicia. Polecam w nim ciebie, pomożesz mu w pewnym zadaniu, jeżeli będzie tego chciał. Krasnolud nie miał wyjścia, wziął list i zapytał się co to może być za zadanie. Tarkidiusz uniósł kąciki ust, "przekonasz się w odpowiednim czasie".

Jednym z gości był troll o długiej, siwej brodzie i rogach zgiętych w dół. Wyglądał na Czarodzieja jak nic.

Balltram ostrożnie ruszył w jego stronę i przedstawiając się powiedział, że przybywa od Tarkidiusza. Zapytał trolla o Imię, a gdy usłyszał "tak, to ja jestem Hulk Hogan", ucieszył się. Czarodziej przełknął ostatni łyk mleka i odpieczętował ofiarowany mu list. Przeczytał go uważnie po czym spojrzał na krasnoluda.


Strogon słysząc o tym, potwierdził te plotki. Powiedział także, że niejaki Hulk Hogan, król plemienia Dziedzictwo Lyra, przodek sławnego króla Lyra, jego potomek i dziedzic, podobno zebrał już pod sobą kilkuset wiernych ludzi pamiętających legendy o dawnych czasach. Legendach o królu Lyrze, jego podbojach i sławnym królestwie.
Dzień 126 - 2/2 1062 TE


Charakterystyka
Troll Czarodziej o dość szczupłej posturze. Pochodzi z Vasgothii z okolic miasta Nikodicia, gdzie dorastał w jednym z pomniejszych plemion. Później przeniósł się do Nikodicii, aby tam poszukiwać wiedzy o swoich przodkach. W końcu odkrył pradawne zwoje, które naprowadziły go na ślad starożytnego artefaktu - Totemu Lyra, który mógł osądzić pokrewieństwo ze sławnym starożytnym królem Lyrem.

Wtedy też zjawili się bohaterowie i pomogli mu zdobyć ów Totem Lyra, Hogan przeszedł próbę krwi, po czym szybko rozniosła się plotka o powrocie dziedzica Lyra. W końcu, w przeciągu zaledwie kilku therańskich tygodni wielu Dawców Imion przystąpiło do rezolutnego Czarodzieja nazywając siebie Dziedzictwem Lyra.

Troll, dzięki pomocy bohaterów, stał się ich dozgonnym dłużnikiem i przyjacielem. Nie mając nic, stał się nagle jednym z wpływowych królów Vasgothi.
   Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
   Ostatnie Artykuły
54. Obarczono nas br...
Sesja 19.06.2019
Sesja 31.05.2019
Sesja 02.05.2019
53. Dotarliśmy do Vi...
   Odnośniki
Earthdawn Ajfla
Earthdawn Blog
Earthdawn Owcy
Earthdawn.com.pl
Kosmit Paczy
Wichry Vivane
   Licznik 19012010
free counters
Liczniki na stonę

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie